STN - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Orły Nauki

Drogie koleżanki i koledzy!

 

Jako Studenckie Towarzystwo Naukowe mamy wielki zaszczyt zaprosić Was do udziału w drugiej edycji konkursu Orły Nauki. Konkurs „Orły nauki” został stworzony w celu uhonorowania studentów najbardziej zaangażowanych w działalność naukową naszej Alma Mater! Każdego roku wybieramy siedem osób o największych osiągnięciach naukowych z całego toku studiów. Pamiętajcie, że zaszczytny tytuł i statuetkę można otrzymać tylko raz podczas swojej „uczelnianej kariery”.

Kto może wziąć udział?
Każda studentka i student Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, niezależnie od kierunku i roku studiów. Udział w Konkursie mogą wziąć również absolwenci, którzy ukończyli studia w roku ogłoszenia Konkursu, tj. w roku akademickim 2021/2022.

Jak się zgłosić?
Wystarczy, że prześlesz wypełniony formularz, poświadczysz swoje osiągnięcia zgodnie z regulaminem oraz dołączysz zaświadczenie o posiadaniu statusu studenta, skan legitymacji, lub zaświadczenie o ukończeniu studiów w roku akademickim 2021/2022.

Co później?
Później specjalna komisja zajmie się oceną formalną wniosku. Jeśli będzie brakowało pewnych danych poprosimy o ich uzupełnienie w ciągu 2 dni od otrzymania wezwania. Po ocenie wniosków i policzeniu punktów powstanie lista rankingowa i wyłonionych zostanie siedmiu Laureatów Konkursu.

Kiedy dowiem się czy wygrałam/wygrałem?
Lista rankingowa zostanie udostępniona na stronie www.stn.umlub.pl zgodnie z harmonogramem Konkursu. Siedmiu Laureatów zostanie także poinformowanych za pośrednictwem poczty e-mail.

Czy nastąpi oficjalne wręczenie tytułu Laureata?
Oczywiście! Zwieńczeniem Konkursu będzie uroczysta Gala Konkursu Orły Nauki organizowana przez STN Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, która odbędzie się 27 października 2022 roku.
 

A teraz do dzieła! Pora zapoznać się z regulaminem, harmonogramem Konkursu i zacząć wypełniać wniosek. 

 

Dokumenty konieczne do wzięcia udziału w konkursie będzie można składać w portierni Domu Studenta nr. 2, wyraźnie zaznaczając, że dotyczą one Konkursu „Orły nauki". Teczkę z dokumentami należy oznaczyć dopiskiem Studenckie Towarzystwo Naukowe.

Powodzenia!

 

Kalendarz

Wrzesień 2023

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30