STN - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

21.02.2021

X Edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Wejrzenie w Nowotworzenie"

Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Genetyki Nowotworów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ma przyjemność zaprosić społeczność akademicką na X Edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Wejrzenie w Nowotworzenie”. Tegoroczna jubileuszowa edycja odbędzie się 28 maja 2021 roku w formie on-line. Wydarzenie skierowane jest do studentów i doktorantów kierunków medycznych, biologicznych i nauk pokrewnych. Jej celem jest przybliżenie uczestnikom mechanizmów molekularnych odpowiedzialnych za powstawanie chorób nowotworowych, a także prezentacja postępów w ich diagnostyce i leczeniu. Kwalifikowane są zarówno prace badawcze, opisy przypadków klinicznych oraz prace przeglądowe.

Termin rejestracji uczestników czynnych i biernych mija 9 kwietnia 2021 roku. 

 

Abstrakty prosimy przesyłać na adres mailowy: wejrzenie.w.nowotworzenie@gmail.com

Opłaty dla uczestników czynnych: 60 zł, dla uczestników biernych: 30 zł.

 

Formularz rejestracyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSft9YevlZErgAgmhonDxKAsc3QrX4FPg3yAnyYiwKOaG22wJA/viewform?usp=sf_link

 

Szczegóły konferencji znajdują się na stronie na facebooku Konferencji, znajdującej się pod linkiem: https://pl-pl.facebook.com/wejrzenie.w.nowotworzenie/ 

 

Zachęcamy do udziału

Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Genetyki Nowotworów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie


 

Informacje o Konferencji:
 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Wejrzenie w Nowotworzenie” organizowana jest od 2011 roku przez Studenckie Koło Naukowe Genetyki Nowotworów, działające przy Zakładzie Genetyki Nowotworów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Wydarzenie skierowane jest do studentów i doktorantów kierunków medycznych, biologicznych i nauk pokrewnych. Jej celem jest przybliżenie uczestnikom mechanizmów molekularnych odpowiedzialnych za powstawanie chorób nowotworowych oraz postępów w ich diagnostyce i leczeniu. 

 

Konferencja cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród społeczności akademickiej uczelni wyższych w Lublinie, jak i poza nim. Kwalifikowane są prace badawcze, przeglądowe oraz opisy przypadków klinicznych. Wszystkie zgłoszenia są starannie selekcjonowane przez specjalistów z dziedziny. Zachęcamy do udziału.

Zachęcamy do polubienia naszego Funpage’a: https://pl-pl.facebook.com/wejrzenie.w.nowotworzenie/ 

 

Zapraszamy do kontaktu: wejrzenie.w.nowotworzenie@gmail.com

Kalendarz

Wrzesień 2023

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30