STN - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

06.02.2021

Konferencja "NoMAD- Novel Medical & Diagnostic Procedures"

Drogie koleżanki i koledzy!

 

Serdecznie zapraszamy na piątą edycje Konferencji „NoMAD – Novel Medical & Diagnostic Procedures” organizowaną przez Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

 

NoMAD jest coroczną konferencją przeznaczoną dla studentów i młodych naukowców zainteresowanych tematyką nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych i terapeutycznych w medycynie.

 

Nasza konferencja jest okazją do zaprezentowania przez studentów i młodych naukowców własnych wyników badań i ciekawych przypadków klinicznych, poznania rówieśników mających podobne zainteresowania oraz zmierzenia się w konkursie wystąpień naukowych. Uczestnicy NoMADu mogą również wziąć udział w specjalistycznych webinarach z zakresu diagnostyki obrazowej, różnorodnych warsztatach i licznych konkursach.

 

Tegoroczna edycja konferencji jest planowana w formie hybrydowej. Chcemy zapewnić uczestnikom zarówno stacjonarną jak i zdalną możliwość prezentacji wyników swoich badań. Stacjonarna część konferencji zaplanowana jest w budynku Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a zdalna na platformie Zoom i YouTube.

 

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne!

 

Dopuszczalny charakter prac naukowych: prace oryginalne, opisy przypadków klinicznych, opis serii przypadków klinicznych. Prace mogą być zgłoszone do sesji ustnych lub sesji plakatowej. Oficjalnym językiem konferencji jest język polski.

 

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.nomad2021.org. Zachęcamy również do obserwowania konferencji na Instagramie: www.instagram.com/nomad_lublin gdzie będą ogłaszane najważniejsze informacje i konkursy.

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w NoMAD!

Do zobaczenia w kwietniu!

Komitet Organizacyjny NoMAD

 

Kalendarz

Wrzesień 2023

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30